| MOQ: | 1000 sztuk |
| Cena £: | $30.00/pieces 1000-4999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | 1PC/gift box,2pcs/ctn 1 szt./pudełko upominkowe, 2 szt./szt electric deep fryer |
Jednorazowy koszyk elektryczny do smażenia powietrza Smart Widoczne okno bez oleju
Poznaj 12L Single Basket Electric Air Fryer, inteligentny, widoczny piec okienny przeznaczony do użytku domowego i komercyjnego.cyfrowe sterowanie ekranem dotykowymKwadratowa obudowa z tworzyw sztucznych z wykończeniem z stali nierdzewnej zawiera odłączalny pojemnik oleju, ochronę przed przegrzaniem i sterowanie APP do zdalnego sterowania.Idealne do kuchni hotelowej i rodzinnych posiłków, ten piekarnik do smażenia powietrza o pojemności 12 l zapewnia chrupkie, zdrowe wyniki przy regulowanej temperaturze do 200°C. Certyfikat CE z roczną gwarancją i bezpłatnymi częściami zamiennymi.
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BF9882 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Pieczarnia do smażenia powietrza Pieczarnia, pieczarnia, pieczarnia do smażenia powietrza Toaster / pieczarnia do smażenia powietrza 12l |
| Rodzaj | Pieczarnia do smażenia powietrza |
| Materiał | Aluminium / stal nierdzewna + PP |
| Materiał nieprzylepny | Etfe |
| Kształt | Kwadrat |
| Kolor | Kolor stali nierdzewnej |
| Pojemność | 12L (>6L, 12L) |
| Władza | 1800 W |
| napięcie | 110V ~ 220V |
| Rodzaj kontroli | Cyfrowe sterowanie. |
| Metoda kontroli | Digital Touch Screen, Duży i ekran dotykowy Panel sterowania |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Czasomierz | Do 2 godzin |
| Zakres temperatury | 80-200°C |
| Tryb ogrzewania | Szybkie krążenie powietrza |
| Opis | Widoczne okno z okienkiem obserwacyjnym |
| Kluczowe cechy | Nieprzylepna powierzchnia kuchenna, regulowany termostat, odłączalny zbiornik oleju, ochrona przed przegrzaniem, ze wskaźnikiem świetlnym, z okienkiem obserwacyjnym, wyświetlaczem LCD |
| Operacja | Łatwe w obsłudze |
| Zastosowanie | Hotelowe, handlowe, gospodarstwa domowe |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Tłuszcz prywatny | - Tak, proszę. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Certyfikaty | CE, CB, GS, ROHS, EMC, LFGB |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa posprzedażna | Bezpłatne części zamienne |
| Port | Ningbo |
![]()
| MOQ: | 1000 sztuk |
| Cena £: | $30.00/pieces 1000-4999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | 1PC/gift box,2pcs/ctn 1 szt./pudełko upominkowe, 2 szt./szt electric deep fryer |
Jednorazowy koszyk elektryczny do smażenia powietrza Smart Widoczne okno bez oleju
Poznaj 12L Single Basket Electric Air Fryer, inteligentny, widoczny piec okienny przeznaczony do użytku domowego i komercyjnego.cyfrowe sterowanie ekranem dotykowymKwadratowa obudowa z tworzyw sztucznych z wykończeniem z stali nierdzewnej zawiera odłączalny pojemnik oleju, ochronę przed przegrzaniem i sterowanie APP do zdalnego sterowania.Idealne do kuchni hotelowej i rodzinnych posiłków, ten piekarnik do smażenia powietrza o pojemności 12 l zapewnia chrupkie, zdrowe wyniki przy regulowanej temperaturze do 200°C. Certyfikat CE z roczną gwarancją i bezpłatnymi częściami zamiennymi.
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BF9882 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Pieczarnia do smażenia powietrza Pieczarnia, pieczarnia, pieczarnia do smażenia powietrza Toaster / pieczarnia do smażenia powietrza 12l |
| Rodzaj | Pieczarnia do smażenia powietrza |
| Materiał | Aluminium / stal nierdzewna + PP |
| Materiał nieprzylepny | Etfe |
| Kształt | Kwadrat |
| Kolor | Kolor stali nierdzewnej |
| Pojemność | 12L (>6L, 12L) |
| Władza | 1800 W |
| napięcie | 110V ~ 220V |
| Rodzaj kontroli | Cyfrowe sterowanie. |
| Metoda kontroli | Digital Touch Screen, Duży i ekran dotykowy Panel sterowania |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Kontrola aplikacji | - Tak, proszę. |
| Czasomierz | Do 2 godzin |
| Zakres temperatury | 80-200°C |
| Tryb ogrzewania | Szybkie krążenie powietrza |
| Opis | Widoczne okno z okienkiem obserwacyjnym |
| Kluczowe cechy | Nieprzylepna powierzchnia kuchenna, regulowany termostat, odłączalny zbiornik oleju, ochrona przed przegrzaniem, ze wskaźnikiem świetlnym, z okienkiem obserwacyjnym, wyświetlaczem LCD |
| Operacja | Łatwe w obsłudze |
| Zastosowanie | Hotelowe, handlowe, gospodarstwa domowe |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Tłuszcz prywatny | - Tak, proszę. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Certyfikaty | CE, CB, GS, ROHS, EMC, LFGB |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa posprzedażna | Bezpłatne części zamienne |
| Port | Ningbo |
![]()