| MOQ: | 1000 sztuk |
| Cena £: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | pudełko upominkowe, 1-2 szt./szt |
| Wydajność dostaw: | 450000 sztuk / sztuk miesięcznie |
12L Stalowy Piekarnik do Smażenia na Powietrzu, Zdrowe Gotowanie Bez Tłuszczu, Toster
Poznaj 12-litrowy Piekarnik do Smażenia na Powietrzu Anbolife ze Stali Nierdzewnej – wszechstronny elektryczny piec do pizzy i toster w jednym. To urządzenie do zdrowego gotowania bez tłuszczu posiada szybką cyrkulację powietrza o mocy 1800W i sterowanie cyfrowe dla idealnej pizzy, chrupiących frytek i pieczonych mięs. Wykończenie ze stali nierdzewnej z nieprzywierającą powłoką ETFE i przezroczystym okienkiem zapewnia trwałość i łatwe monitorowanie. Dostępny do użytku komercyjnego i domowego, ten 12-litrowy piekarnik oferuje sterowanie przez aplikację, zakres temperatur 80-200°C i certyfikaty CE/ROHS/GS/CB/ETL. Ciesz się pizzą i ulubionymi smażonymi potrawami bez wyrzutów sumienia dzięki bezpłatnym częściom zamiennym i 1-letniej gwarancji.
| Nazwa marki | Anbolife |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Bezolejowa Kuchenka Elektryczna Frytkownica Powietrzna |
| Typ | Piekarnik do Smażenia na Powietrzu, Elektryczny Piec do Pizzy |
| Materiał | Wykończenie z aluminium / stali nierdzewnej |
| Materiał nieprzywierający | ETFE |
| Kształt | Okrągły |
| Pojemność | 12L, 12 litrów (>6L, 12L, 24L dostępne) |
| Pojemność oleju | 12L / 24L |
| Moc | 1800W |
| Napięcie | 220V |
| Typ sterowania | Cyfrowe |
| Metoda sterowania | Ręczne/Dotykowe, Cyfrowe sterowanie |
| Sterowanie przez aplikację | Tak |
| Zakres temperatur | 80-200°C |
| Tryb ogrzewania | Szybka cyrkulacja powietrza |
| Cecha opisu | Z okienkiem obserwacyjnym |
| Kluczowe cechy | Nieprzywierająca powierzchnia do gotowania, Regulowany termostat, Odłączany pojemnik na olej, Ochrona przed przegrzaniem, Ze wskaźnikiem świetlnym, Z okienkiem obserwacyjnym, Wyświetlacz LCD |
| Obsługa | Łatwa obsługa |
| Specjalność gotowania | Pizza, Smażenie bez oleju, Tostowanie |
| Zastosowanie | Komercyjne, Domowe |
| Źródło zasilania | Elektryczne |
| Prywatna forma | Tak |
| Logo/Projekt graficzny | Sitodruk |
| Certyfikaty | CE, ROHS, GS, CB, ETL |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Bezpłatne części zamienne |
| Port | NINGBO |
| Dokument | Dostępny katalog produktów w formacie PDF |
| MOQ: | 1000 sztuk |
| Cena £: | $44.50/pieces 1000-19999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | pudełko upominkowe, 1-2 szt./szt |
| Wydajność dostaw: | 450000 sztuk / sztuk miesięcznie |
12L Stalowy Piekarnik do Smażenia na Powietrzu, Zdrowe Gotowanie Bez Tłuszczu, Toster
Poznaj 12-litrowy Piekarnik do Smażenia na Powietrzu Anbolife ze Stali Nierdzewnej – wszechstronny elektryczny piec do pizzy i toster w jednym. To urządzenie do zdrowego gotowania bez tłuszczu posiada szybką cyrkulację powietrza o mocy 1800W i sterowanie cyfrowe dla idealnej pizzy, chrupiących frytek i pieczonych mięs. Wykończenie ze stali nierdzewnej z nieprzywierającą powłoką ETFE i przezroczystym okienkiem zapewnia trwałość i łatwe monitorowanie. Dostępny do użytku komercyjnego i domowego, ten 12-litrowy piekarnik oferuje sterowanie przez aplikację, zakres temperatur 80-200°C i certyfikaty CE/ROHS/GS/CB/ETL. Ciesz się pizzą i ulubionymi smażonymi potrawami bez wyrzutów sumienia dzięki bezpłatnym częściom zamiennym i 1-letniej gwarancji.
| Nazwa marki | Anbolife |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Bezolejowa Kuchenka Elektryczna Frytkownica Powietrzna |
| Typ | Piekarnik do Smażenia na Powietrzu, Elektryczny Piec do Pizzy |
| Materiał | Wykończenie z aluminium / stali nierdzewnej |
| Materiał nieprzywierający | ETFE |
| Kształt | Okrągły |
| Pojemność | 12L, 12 litrów (>6L, 12L, 24L dostępne) |
| Pojemność oleju | 12L / 24L |
| Moc | 1800W |
| Napięcie | 220V |
| Typ sterowania | Cyfrowe |
| Metoda sterowania | Ręczne/Dotykowe, Cyfrowe sterowanie |
| Sterowanie przez aplikację | Tak |
| Zakres temperatur | 80-200°C |
| Tryb ogrzewania | Szybka cyrkulacja powietrza |
| Cecha opisu | Z okienkiem obserwacyjnym |
| Kluczowe cechy | Nieprzywierająca powierzchnia do gotowania, Regulowany termostat, Odłączany pojemnik na olej, Ochrona przed przegrzaniem, Ze wskaźnikiem świetlnym, Z okienkiem obserwacyjnym, Wyświetlacz LCD |
| Obsługa | Łatwa obsługa |
| Specjalność gotowania | Pizza, Smażenie bez oleju, Tostowanie |
| Zastosowanie | Komercyjne, Domowe |
| Źródło zasilania | Elektryczne |
| Prywatna forma | Tak |
| Logo/Projekt graficzny | Sitodruk |
| Certyfikaty | CE, ROHS, GS, CB, ETL |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Bezpłatne części zamienne |
| Port | NINGBO |
| Dokument | Dostępny katalog produktów w formacie PDF |