| MOQ: | 2000 sztuk |
| Cena £: | $59.9/pieces 2000-9999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | Rozmiar kartonu: 58*29*51,8 cm |
| Wydajność dostaw: | 360000 sztuk miesięcznie Elektryczny mini przenośny grill |
Ekspres do kawy z podwójnym bojlerem 20 Bar, Cold Brew, ekran dotykowy TFT, cappuccino, latte
Doświadcz doskonałej stabilności temperatury dzięki temu automatycznemu ekspresowi do kawy 20 Bar z podwójnym bojlerem i funkcją cold brew dla całorocznej przyjemności picia kawy. Moc 1350W zapewnia szybkie nagrzewanie, a kolorowe menu ekranu dotykowego TFT z kontrolą temperatury NTC oferuje intuicyjną obsługę i precyzyjne zarządzanie temperaturą. Zbiornik na wodę o pojemności 1L i zbiornik na mleko 700ml pozwalają na przygotowanie wielu filiżanek bez częstego uzupełniania. Dzięki regulowanym ustawieniom młynka, możesz dostosować stopień zmielenia do optymalnej ekstrakcji.
Specyfikacja:
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BC5386 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Ekspres do kawy z podwójnym bojlerem i funkcją Cold Brew |
| Typ | Automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna + tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 2 filiżanki |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1L |
| Pojemność zbiornika na mleko | 700ml |
| Moc | 1350W |
| Napięcie | 220-240V, 50/60Hz |
| Ciśnienie pompy | 20 Bar |
| Typ bojlera | Podwójny bojler |
| Sterowanie | Kolorowe menu ekranu dotykowego TFT + Kontrola temperatury NTC |
| Efektywność energetyczna | Klasa A |
| Napoje | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Spienione mleko |
| Kluczowe cechy | Programowalny, Kontrola temperatury, System gorącej wody, Regulowane ustawienia młynka, Wyświetlacz ekranu dotykowego TFT, Spienianie mleka, Zbiornik na mleko, System parzenia, Samoczyszczenie, Funkcja Cold Brew, Technologia podwójnego bojlera |
| Języki obsługi | Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Holenderski |
| Zastosowanie | Komercyjne, Gospodarstwo domowe, Hotel, Dom, Biuro, Miłośnicy kawy |
| Źródło zasilania | Elektryczne |
| Sterowanie aplikacją | Nie |
| Prywatna forma | Tak |
| Logo | Akceptowalne logo na zamówienie |
| Rodzaje opakowań | Karton falisty, Kolorowe pudełko, Pudełko prezentowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Darmowe części zamienne |
| Słowa kluczowe | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Spienione mleko |
| MOQ: | 2000 sztuk |
| Cena £: | $59.9/pieces 2000-9999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | Rozmiar kartonu: 58*29*51,8 cm |
| Wydajność dostaw: | 360000 sztuk miesięcznie Elektryczny mini przenośny grill |
Ekspres do kawy z podwójnym bojlerem 20 Bar, Cold Brew, ekran dotykowy TFT, cappuccino, latte
Doświadcz doskonałej stabilności temperatury dzięki temu automatycznemu ekspresowi do kawy 20 Bar z podwójnym bojlerem i funkcją cold brew dla całorocznej przyjemności picia kawy. Moc 1350W zapewnia szybkie nagrzewanie, a kolorowe menu ekranu dotykowego TFT z kontrolą temperatury NTC oferuje intuicyjną obsługę i precyzyjne zarządzanie temperaturą. Zbiornik na wodę o pojemności 1L i zbiornik na mleko 700ml pozwalają na przygotowanie wielu filiżanek bez częstego uzupełniania. Dzięki regulowanym ustawieniom młynka, możesz dostosować stopień zmielenia do optymalnej ekstrakcji.
Specyfikacja:
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BC5386 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Ekspres do kawy z podwójnym bojlerem i funkcją Cold Brew |
| Typ | Automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna + tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 2 filiżanki |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1L |
| Pojemność zbiornika na mleko | 700ml |
| Moc | 1350W |
| Napięcie | 220-240V, 50/60Hz |
| Ciśnienie pompy | 20 Bar |
| Typ bojlera | Podwójny bojler |
| Sterowanie | Kolorowe menu ekranu dotykowego TFT + Kontrola temperatury NTC |
| Efektywność energetyczna | Klasa A |
| Napoje | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Spienione mleko |
| Kluczowe cechy | Programowalny, Kontrola temperatury, System gorącej wody, Regulowane ustawienia młynka, Wyświetlacz ekranu dotykowego TFT, Spienianie mleka, Zbiornik na mleko, System parzenia, Samoczyszczenie, Funkcja Cold Brew, Technologia podwójnego bojlera |
| Języki obsługi | Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Holenderski |
| Zastosowanie | Komercyjne, Gospodarstwo domowe, Hotel, Dom, Biuro, Miłośnicy kawy |
| Źródło zasilania | Elektryczne |
| Sterowanie aplikacją | Nie |
| Prywatna forma | Tak |
| Logo | Akceptowalne logo na zamówienie |
| Rodzaje opakowań | Karton falisty, Kolorowe pudełko, Pudełko prezentowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Darmowe części zamienne |
| Słowa kluczowe | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Cold Brew, Spienione mleko |