| MOQ: | 2000 sztuk |
| Cena £: | $170.5/pieces 2000-9999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | Carton Size: 55*35*43.8cm |
| Wydajność dostaw: | 360000 sztuk miesięcznie Elektryczny mini przenośny grill |
Automatyczny ekspres do kawy z pompą ULKA 15 Bar, mocą 1350W, ekranem dotykowym i zasobnikiem na ziarna 300g
Ciesz się kawą o jakości kawiarnianej w domu lub w biurze dzięki temu automatycznemu ekspresowi do kawy wyposażonemu w pompę ULKA 15 Bar do profesjonalnej ekstrakcji pod ciśnieniem. Moc 1350W zapewnia szybkie parzenie, a zbiornik na wodę o pojemności 1.5L i pojemnik na ziarna 300g pozwalają na przygotowanie wielu filiżanek bez konieczności ponownego napełniania. wyświetlacz dotykowy ułatwia wybór espresso, cappuccino, latte, americano, gorącego mleka i gorącej wody. wbudowany regulowany młynek zapewnia świeżo zmielone ziarna do każdej filiżanki. automatyczny system spieniania mleka tworzy kremową piankę do specjalnych napojów. Funkcja samooczyszczania upraszcza konserwację. obudowa ze stali nierdzewnej z programowalnymi ustawieniami i kontrolą temperatury zapewnia spójne rezultaty. Idealny do użytku domowego, biurowego i komercyjnego.
Specyfikacja:
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BC7203 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Elektryczny automatyczny ekspres do kawy |
| Typ | Automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Wymiary | 26,3 x 35,8 x 41,8 cm |
| Pojemność | 10-15 filiżanek |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.5L |
| Pojemność pojemnika na ziarna | 300g |
| Moc | 1350W |
| Napięcie | 220-240V / 120V |
| Ciśnienie pompy | Pompa ULKA 15 Bar |
| Sterowanie | Automatyczne sterowanie z wyświetlaczem dotykowym |
| Efektywność energetyczna | Klasa A |
| Kluczowe cechy | Programowalny, Kontrola temperatury, System gorącej wody, Regulowane ustawienia młynka, Wyświetlacz dotykowy, Spienianie mleka, System parzenia, Samooczyszczanie, Pojemnik na mleko |
| Napoje | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Gorące mleko, Gorąca woda |
| Zastosowanie | Komercyjne, Domowe, Hotelowe, Dom, Biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne |
| Sterowanie aplikacją | Nie |
| Prywatna forma | Tak |
| Logo | Akceptowalne logo na zamówienie |
| Rodzaje opakowań | Karton falisty, Kolorowe pudełko, Pudełko prezentowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Darmowe części zamienne |
| MOQ: | 2000 sztuk |
| Cena £: | $170.5/pieces 2000-9999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | Carton Size: 55*35*43.8cm |
| Wydajność dostaw: | 360000 sztuk miesięcznie Elektryczny mini przenośny grill |
Automatyczny ekspres do kawy z pompą ULKA 15 Bar, mocą 1350W, ekranem dotykowym i zasobnikiem na ziarna 300g
Ciesz się kawą o jakości kawiarnianej w domu lub w biurze dzięki temu automatycznemu ekspresowi do kawy wyposażonemu w pompę ULKA 15 Bar do profesjonalnej ekstrakcji pod ciśnieniem. Moc 1350W zapewnia szybkie parzenie, a zbiornik na wodę o pojemności 1.5L i pojemnik na ziarna 300g pozwalają na przygotowanie wielu filiżanek bez konieczności ponownego napełniania. wyświetlacz dotykowy ułatwia wybór espresso, cappuccino, latte, americano, gorącego mleka i gorącej wody. wbudowany regulowany młynek zapewnia świeżo zmielone ziarna do każdej filiżanki. automatyczny system spieniania mleka tworzy kremową piankę do specjalnych napojów. Funkcja samooczyszczania upraszcza konserwację. obudowa ze stali nierdzewnej z programowalnymi ustawieniami i kontrolą temperatury zapewnia spójne rezultaty. Idealny do użytku domowego, biurowego i komercyjnego.
Specyfikacja:
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BC7203 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Elektryczny automatyczny ekspres do kawy |
| Typ | Automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Wymiary | 26,3 x 35,8 x 41,8 cm |
| Pojemność | 10-15 filiżanek |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.5L |
| Pojemność pojemnika na ziarna | 300g |
| Moc | 1350W |
| Napięcie | 220-240V / 120V |
| Ciśnienie pompy | Pompa ULKA 15 Bar |
| Sterowanie | Automatyczne sterowanie z wyświetlaczem dotykowym |
| Efektywność energetyczna | Klasa A |
| Kluczowe cechy | Programowalny, Kontrola temperatury, System gorącej wody, Regulowane ustawienia młynka, Wyświetlacz dotykowy, Spienianie mleka, System parzenia, Samooczyszczanie, Pojemnik na mleko |
| Napoje | Espresso, Cappuccino, Latte, Americano, Gorące mleko, Gorąca woda |
| Zastosowanie | Komercyjne, Domowe, Hotelowe, Dom, Biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne |
| Sterowanie aplikacją | Nie |
| Prywatna forma | Tak |
| Logo | Akceptowalne logo na zamówienie |
| Rodzaje opakowań | Karton falisty, Kolorowe pudełko, Pudełko prezentowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Darmowe części zamienne |