| MOQ: | 2000 |
| Cena £: | $5.83/pieces 1000-4999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | 8 sztuk/CTN Rozmiar: 55X17,4X55,6 cm |
| Okres dostawy: | 45 dni / 1 ~ 4000 sztuk |
| Wydajność dostaw: | 1000000 sztuk / sztuk miesięcznie |
Toster do kanapek i gofrownica 2 w 1 600W z nieprzywierającą powłoką i wyjmowanymi płytami, z chłodnym uchwytem
Zmieniaj śniadanie w obiad w kilka sekund dzięki temu 2-w-1 odłączanemu tosterowi do kanapek o mocy 600W. wymienne płyty do gofrów i grillowania pozwalają na przygotowanie puszystych gofrów na śniadanie i chrupiących panini lub grillowanych kanapek na obiad – wszystko w jednym kompaktowym urządzeniu. nieprzywierająca powłoka zapewnia łatwe wyjmowanie potraw, a chłodny uchwyt oraz bezpieczne zabezpieczenie termiczne zapewniają bezproblemową obsługę. Lampki zasilania i gotowości wskazują, kiedy urządzenie jest nagrzane, a antypoślizgowe nóżki utrzymują je stabilnie. Pionowa konstrukcja umożliwia kompaktowe przechowywanie. Idealne do kuchni domowych gdzie wszechstronność spotyka się z wygodą.
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BS-225 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Toster do kanapek, gofrownica, prasa do panini, grill |
| Typ | 1-warstwowy odłączany toster do kanapek, gofrownica, prasa do panini |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| Kształt | Kwadratowy |
| Rozmiar produktu | 21,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Rozmiar płyty | 12,1 x 13,1 cm |
| Moc | 600W |
| Napięcie | 220-240V (120V opcjonalnie), 50-60Hz |
| Typ sterowania | Sterowanie elektroniczne, regulacja temperatury termostatu |
| Efektywność energetyczna | Klasa A |
| Typ płyty | Odłączane płyty |
| Wymienne płyty | Płyty do grillowania / prasy do panini, płyty do grillowania, płyty do kanapek, płyty do gofrów |
| Kluczowe cechy | Nieprzywierająca powłoka, chłodny uchwyt, bezpieczne zabezpieczenie termiczne, bezpiecznik termiczny, lampki zasilania i gotowości (sterowane termostatem), antypoślizgowe nóżki, możliwość przechowywania w pozycji pionowej dla kompaktowego przechowywania, łatwe czyszczenie, oszczędność miejsca |
| Zaleta | Oszczędność energii, przyjazny dla środowiska |
| Zastosowanie | Gospodarstwo domowe, kuchnia domowa, użytek rodzinny |
| Źródło zasilania | Elektryczne |
| Sterowanie aplikacją | Nie |
| Prywatna forma | Tak |
| Logo | Dostosowane |
| Typy opakowań | Pudełko faliste, pudełko kolorowe, pudełko prezentowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Darmowe części zamienne |
![]()
| MOQ: | 2000 |
| Cena £: | $5.83/pieces 1000-4999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | 8 sztuk/CTN Rozmiar: 55X17,4X55,6 cm |
| Okres dostawy: | 45 dni / 1 ~ 4000 sztuk |
| Wydajność dostaw: | 1000000 sztuk / sztuk miesięcznie |
Toster do kanapek i gofrownica 2 w 1 600W z nieprzywierającą powłoką i wyjmowanymi płytami, z chłodnym uchwytem
Zmieniaj śniadanie w obiad w kilka sekund dzięki temu 2-w-1 odłączanemu tosterowi do kanapek o mocy 600W. wymienne płyty do gofrów i grillowania pozwalają na przygotowanie puszystych gofrów na śniadanie i chrupiących panini lub grillowanych kanapek na obiad – wszystko w jednym kompaktowym urządzeniu. nieprzywierająca powłoka zapewnia łatwe wyjmowanie potraw, a chłodny uchwyt oraz bezpieczne zabezpieczenie termiczne zapewniają bezproblemową obsługę. Lampki zasilania i gotowości wskazują, kiedy urządzenie jest nagrzane, a antypoślizgowe nóżki utrzymują je stabilnie. Pionowa konstrukcja umożliwia kompaktowe przechowywanie. Idealne do kuchni domowych gdzie wszechstronność spotyka się z wygodą.
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BS-225 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Toster do kanapek, gofrownica, prasa do panini, grill |
| Typ | 1-warstwowy odłączany toster do kanapek, gofrownica, prasa do panini |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| Kształt | Kwadratowy |
| Rozmiar produktu | 21,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Rozmiar płyty | 12,1 x 13,1 cm |
| Moc | 600W |
| Napięcie | 220-240V (120V opcjonalnie), 50-60Hz |
| Typ sterowania | Sterowanie elektroniczne, regulacja temperatury termostatu |
| Efektywność energetyczna | Klasa A |
| Typ płyty | Odłączane płyty |
| Wymienne płyty | Płyty do grillowania / prasy do panini, płyty do grillowania, płyty do kanapek, płyty do gofrów |
| Kluczowe cechy | Nieprzywierająca powłoka, chłodny uchwyt, bezpieczne zabezpieczenie termiczne, bezpiecznik termiczny, lampki zasilania i gotowości (sterowane termostatem), antypoślizgowe nóżki, możliwość przechowywania w pozycji pionowej dla kompaktowego przechowywania, łatwe czyszczenie, oszczędność miejsca |
| Zaleta | Oszczędność energii, przyjazny dla środowiska |
| Zastosowanie | Gospodarstwo domowe, kuchnia domowa, użytek rodzinny |
| Źródło zasilania | Elektryczne |
| Sterowanie aplikacją | Nie |
| Prywatna forma | Tak |
| Logo | Dostosowane |
| Typy opakowań | Pudełko faliste, pudełko kolorowe, pudełko prezentowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Serwis pogwarancyjny | Darmowe części zamienne |
![]()