| MOQ: | 2000 |
| Cena £: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | 6 sztuk/CTN Rozmiar: 48X30,5X36,2 cm |
| Okres dostawy: | 45 dni / 1 ~ 4000 sztuk |
| Wydajność dostaw: | 1000000 sztuk / sztuk miesięcznie |
Taiyaki rybne gofry Panini Press 650W Odłączalny Sandowicz Maker Non Stick
Stwórz nieskończone różnorodności śniadań i przekąsek z tą odłączalną maszyną na kanapki o mocy 650 W z 8 opcjonalnie wymiennymi formami.grillowanie, i talerze gofrów do robienia wszystkiego, od japońskich smakołyków w kształcie ryb do chrupkowatych kanapek.Podczas gdy chłodny uchwyt i bezpieczny wycinek termiczny sprawiają, że jest bezpieczny do użytku w rodziniePłyty są łatwe do usunięcia i czyszczenia, a termostat umożliwia dostosowanie temperatury do gotowania, aby uzyskać doskonałe wyniki za każdym razem.
Specyfikacja:
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BS-206 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Maszyna do robienia kanapek, Taiyaki, Wafle do ryb, Panini Press Grill |
| Rodzaj | 1 plasterek odłączalny do zrobienia kanapek, maszyna do robienia taiyaki, maszyna do robienia gofru, maszyna do prasowania panini |
| Materiał | Aluminiowe |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Kształt | Kwadrat |
| Wielkość produktu | 210,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Rozmiar płyty | 12.1 x 13,1 cm |
| Władza | 650 W |
| napięcie | 220-240V (120V opcjonalnie), 50-60Hz |
| Rodzaj kontroli | Elektroniczne sterowanie, termostatyczne sterowanie temperaturą |
| Efektywność energetyczna | Klasa A |
| Rodzaj tablicy | Płyty odłączalne |
| Płyty wymienne | 8 Formy opcjonalne: talerze do grilla / panini, talerze grillowe, talerze kanapkowe, talerze gofle, talerze ryby taiyaki, inne |
| Kluczowe cechy | Nieprzylepna powierzchnia kuchenna, chłodna rękawiczka dotykowa, bezpieczny wycinek termiczny, bezpieczny bezpiecznik termo, światła zasilania i gotowości (kontrolowane termostatem), stopy odporne na poślizg, stojąc w pozycji pionowej dla kompaktowego przechowywania, łatwe czyszczenie,Oszczędność przestrzeni |
| Zalety | Oszczędność energii, przyjazne dla środowiska |
| Zastosowanie | Dom, kuchnia domowa, użytek rodzinny, mała piekarnia |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Kontrola aplikacji | - Nie, nie. |
| Tłuszcz prywatny | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Rodzaje opakowań | Pudełko faliste, pudełko kolorowe, pudełko prezentów |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa posprzedażna | Bezpłatne części zamienne |
8 Wymienne formy: Taiyaki wafel Panini
650W mocy: szybkie i wydajne gotowanie
Powłoka antyprzylepienna: łatwo uwalniana czysta
Chłodny ręcznik dotykowy: Bezpieczne użycie w rodzinie
Kompaktowe przechowywanie w pozycji pionowej: oszczędność miejsca
Japońskie przekąski: wafle z ryby taiyaki
Różnorodność śniadań: gofle, kanapki
Panini Lunch: Gorąco wyciśnięte kanapki
Przyjęcia dla dzieci: zabawne smakołyki
Małe Piekarnie: Kreatywne menu
![]()
| MOQ: | 2000 |
| Cena £: | $7.26/pieces 1000-4999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | 6 sztuk/CTN Rozmiar: 48X30,5X36,2 cm |
| Okres dostawy: | 45 dni / 1 ~ 4000 sztuk |
| Wydajność dostaw: | 1000000 sztuk / sztuk miesięcznie |
Taiyaki rybne gofry Panini Press 650W Odłączalny Sandowicz Maker Non Stick
Stwórz nieskończone różnorodności śniadań i przekąsek z tą odłączalną maszyną na kanapki o mocy 650 W z 8 opcjonalnie wymiennymi formami.grillowanie, i talerze gofrów do robienia wszystkiego, od japońskich smakołyków w kształcie ryb do chrupkowatych kanapek.Podczas gdy chłodny uchwyt i bezpieczny wycinek termiczny sprawiają, że jest bezpieczny do użytku w rodziniePłyty są łatwe do usunięcia i czyszczenia, a termostat umożliwia dostosowanie temperatury do gotowania, aby uzyskać doskonałe wyniki za każdym razem.
Specyfikacja:
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BS-206 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Maszyna do robienia kanapek, Taiyaki, Wafle do ryb, Panini Press Grill |
| Rodzaj | 1 plasterek odłączalny do zrobienia kanapek, maszyna do robienia taiyaki, maszyna do robienia gofru, maszyna do prasowania panini |
| Materiał | Aluminiowe |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Kształt | Kwadrat |
| Wielkość produktu | 210,9 x 13,7 x 8,9 cm |
| Rozmiar płyty | 12.1 x 13,1 cm |
| Władza | 650 W |
| napięcie | 220-240V (120V opcjonalnie), 50-60Hz |
| Rodzaj kontroli | Elektroniczne sterowanie, termostatyczne sterowanie temperaturą |
| Efektywność energetyczna | Klasa A |
| Rodzaj tablicy | Płyty odłączalne |
| Płyty wymienne | 8 Formy opcjonalne: talerze do grilla / panini, talerze grillowe, talerze kanapkowe, talerze gofle, talerze ryby taiyaki, inne |
| Kluczowe cechy | Nieprzylepna powierzchnia kuchenna, chłodna rękawiczka dotykowa, bezpieczny wycinek termiczny, bezpieczny bezpiecznik termo, światła zasilania i gotowości (kontrolowane termostatem), stopy odporne na poślizg, stojąc w pozycji pionowej dla kompaktowego przechowywania, łatwe czyszczenie,Oszczędność przestrzeni |
| Zalety | Oszczędność energii, przyjazne dla środowiska |
| Zastosowanie | Dom, kuchnia domowa, użytek rodzinny, mała piekarnia |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Kontrola aplikacji | - Nie, nie. |
| Tłuszcz prywatny | - Tak, proszę. |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Rodzaje opakowań | Pudełko faliste, pudełko kolorowe, pudełko prezentów |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa posprzedażna | Bezpłatne części zamienne |
8 Wymienne formy: Taiyaki wafel Panini
650W mocy: szybkie i wydajne gotowanie
Powłoka antyprzylepienna: łatwo uwalniana czysta
Chłodny ręcznik dotykowy: Bezpieczne użycie w rodzinie
Kompaktowe przechowywanie w pozycji pionowej: oszczędność miejsca
Japońskie przekąski: wafle z ryby taiyaki
Różnorodność śniadań: gofle, kanapki
Panini Lunch: Gorąco wyciśnięte kanapki
Przyjęcia dla dzieci: zabawne smakołyki
Małe Piekarnie: Kreatywne menu
![]()