| MOQ: | 2000 |
| Cena £: | $6.27 |
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3 Ostrze |
| Rodzaj | Elektryczne aparaty do golenia z płytkami pływającymi |
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | AA945 |
| napięcie | 220-240V |
| Czas ładowania | 1.5H |
| Model akumulatora | ICR14280 450mAh Li-ion 1*3,7V |
| Sposób ładowania | USB. |
| Ocena wodoodporności | IPX 6 |
| Główny kolor | Kolor do wstrzyknięcia |
| Akcesoria | 0.3m kabel USB, szczotka do oleju, ochrona głowy |
| MOQ | 2000 sztuk |
| LOGO | Zindywidualizowane |
| MOQ: | 2000 |
| Cena £: | $6.27 |
| Cechy | Specyfikacja |
|---|---|
| Liczba ostrzy | 3 Ostrze |
| Rodzaj | Elektryczne aparaty do golenia z płytkami pływającymi |
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | AA945 |
| napięcie | 220-240V |
| Czas ładowania | 1.5H |
| Model akumulatora | ICR14280 450mAh Li-ion 1*3,7V |
| Sposób ładowania | USB. |
| Ocena wodoodporności | IPX 6 |
| Główny kolor | Kolor do wstrzyknięcia |
| Akcesoria | 0.3m kabel USB, szczotka do oleju, ochrona głowy |
| MOQ | 2000 sztuk |
| LOGO | Zindywidualizowane |