| MOQ: | 2000 |
| Cena £: | $5.60 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wyprostowacz i kręcący |
| Napięcie i moc | 110-240V 50/60Hz 55W |
| Materiał z płyty | Płyty aluminiowe z ceramiczną powłoką |
| Temperatura | 120-210°C (powiększanie o 10°C) |
| Funkcja | Automatyczne wyłączenie w pół godziny. |
| Przewód i wtyczka | Standardowa wtyczka i kabel zasilający dostępne dla wszystkich krajów |
| MOQ: | 2000 |
| Cena £: | $5.60 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wyprostowacz i kręcący |
| Napięcie i moc | 110-240V 50/60Hz 55W |
| Materiał z płyty | Płyty aluminiowe z ceramiczną powłoką |
| Temperatura | 120-210°C (powiększanie o 10°C) |
| Funkcja | Automatyczne wyłączenie w pół godziny. |
| Przewód i wtyczka | Standardowa wtyczka i kabel zasilający dostępne dla wszystkich krajów |