| MOQ: | 1000 sztuk |
| Cena £: | $33.00/pieces 1000-9999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | pudełko upominkowe, 1-2 szt./szt |
| Wydajność dostaw: | 450000 sztuk / sztuk miesięcznie |
8 w 1 8L cyfrowy frytkownik olejowy mniej LED ekran dotykowy z podgrzewaniem
Poznaj cyfrowy frytek powietrza Anbolife BF256 8L, potężny urządzenie wielofunkcyjne 8 w 1, wyposażone w ekran dotykowy LED i funkcję podgrzewania.5/9 litra cyfrowy frytka powietrzna dostarcza olej mniej zdrowe smażenie z 1700W szybki krążenie powietrza podgrzewanego. Korzystaj z 8 funkcji gotowania, w tym pieczenia, pieczenia, grilla i odwodnienia.Idealne dla rodzin, które szukają bezwinnych chrupkowych posiłków bez oleju..
Specyfikacja:
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BF256 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Maszyna do gotowania do smażenia powietrza |
| Rodzaj | Fryer powietrzny |
| Materiał | Aluminium / Nierdzew / ABS / Plast |
| Materiał nieprzylepny | ETFE |
| Opcje przepustowości | 8L Wykorzystane (także 1.5L, 2.6L, 3.2L, 4L, 5.2L, 5.5L, 7L, 8L, 12L, 16L, 18L, 23L, 24L, 25L) |
| Specyficzna zdolność | 5.1-6L, 6.5L, 8L |
| Najważniejsze | 8L cyfrowa frytka powietrzna, 8,5/9 litra cyfrowa frytka powietrzna |
| Władza | 1700 W / 1800 W |
| napięcie | 110-130V / 220~240V, 50/60Hz (220V Występuje) |
| Kształt | Kwadrat |
| Kolor | Biały i Czarny |
| Rodzaj kontroli | Cyfrowe sterowanie / sterowanie mechaniczne (4 przyciski) |
| Metoda kontroli | Ekran dotykowy LED |
| Kontrola aplikacji | - Nie, nie. |
| Metoda podgrzewania | Krążenie ogrzewanego powietrza |
| Funkcje gotowania | 8 w 1: Pieczenie, pieczenie, grillowanie, pieczenie, smażanie bez oleju, odwodnienie, podgrzewanie, grzankę |
| Kluczowe cechy | Regulowany termostat, odłączalny zbiornik oleju, nieprzylepna powierzchnia kuchenna, ochrona przed przegrzaniem, wskaźnik światła, okno obserwacyjne, kontrolka światło-światło-ciemno, siedem funkcji grzania,Funkcja ochrony przed ogrzewaniem |
| Operacja | Łatwe w obsłudze |
| Czasomierz | Do 60 minut |
| Zakres temperatury | 60-230°C / 80-200°C |
| Funkcja podgrzewania | - Tak, proszę. |
| Zastosowanie | Domostwo |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Certyfikaty | GS, CE, EMC, LVD, CB, LFGB, RoHS |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa posprzedażna | Bezpłatne części zamienne |
| Usługa OEM | Wspierane (przystosowanie logo i pudełka kolorowego) |
| Port | Ningbo |
8 l dużych pojemności dla całej rodziny
8 w 1 wielofunkcyjny zastępuje wiele urządzeń kuchennych
Ekran dotykowy LED z podgrzewką do precyzyjnego gotowania
Olej mniej zdrowe smażenie z szybkim krążeniem powietrza
Efte nieprzylepna powłoka łatwo czysta trwała powierzchnia
Rodzinna kolacja: 8 litrów frytek dla 6 osób
Zdrowe przygotowanie posiłków: pierś kurczaka bez oleju
Piekarnictwo w weekendy: pieczenie warzyw i pieczenie deserów
Szybkie przekąski: Odwodnione owoce dla zdrowego smaku
Home Entertaining: grill appetizers bez dymu
| MOQ: | 1000 sztuk |
| Cena £: | $33.00/pieces 1000-9999 pieces |
| Standardowe opakowanie: | pudełko upominkowe, 1-2 szt./szt |
| Wydajność dostaw: | 450000 sztuk / sztuk miesięcznie |
8 w 1 8L cyfrowy frytkownik olejowy mniej LED ekran dotykowy z podgrzewaniem
Poznaj cyfrowy frytek powietrza Anbolife BF256 8L, potężny urządzenie wielofunkcyjne 8 w 1, wyposażone w ekran dotykowy LED i funkcję podgrzewania.5/9 litra cyfrowy frytka powietrzna dostarcza olej mniej zdrowe smażenie z 1700W szybki krążenie powietrza podgrzewanego. Korzystaj z 8 funkcji gotowania, w tym pieczenia, pieczenia, grilla i odwodnienia.Idealne dla rodzin, które szukają bezwinnych chrupkowych posiłków bez oleju..
Specyfikacja:
| Nazwa marki | Anbolife |
| Numer modelu | BF256 |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa produktu | Maszyna do gotowania do smażenia powietrza |
| Rodzaj | Fryer powietrzny |
| Materiał | Aluminium / Nierdzew / ABS / Plast |
| Materiał nieprzylepny | ETFE |
| Opcje przepustowości | 8L Wykorzystane (także 1.5L, 2.6L, 3.2L, 4L, 5.2L, 5.5L, 7L, 8L, 12L, 16L, 18L, 23L, 24L, 25L) |
| Specyficzna zdolność | 5.1-6L, 6.5L, 8L |
| Najważniejsze | 8L cyfrowa frytka powietrzna, 8,5/9 litra cyfrowa frytka powietrzna |
| Władza | 1700 W / 1800 W |
| napięcie | 110-130V / 220~240V, 50/60Hz (220V Występuje) |
| Kształt | Kwadrat |
| Kolor | Biały i Czarny |
| Rodzaj kontroli | Cyfrowe sterowanie / sterowanie mechaniczne (4 przyciski) |
| Metoda kontroli | Ekran dotykowy LED |
| Kontrola aplikacji | - Nie, nie. |
| Metoda podgrzewania | Krążenie ogrzewanego powietrza |
| Funkcje gotowania | 8 w 1: Pieczenie, pieczenie, grillowanie, pieczenie, smażanie bez oleju, odwodnienie, podgrzewanie, grzankę |
| Kluczowe cechy | Regulowany termostat, odłączalny zbiornik oleju, nieprzylepna powierzchnia kuchenna, ochrona przed przegrzaniem, wskaźnik światła, okno obserwacyjne, kontrolka światło-światło-ciemno, siedem funkcji grzania,Funkcja ochrony przed ogrzewaniem |
| Operacja | Łatwe w obsłudze |
| Czasomierz | Do 60 minut |
| Zakres temperatury | 60-230°C / 80-200°C |
| Funkcja podgrzewania | - Tak, proszę. |
| Zastosowanie | Domostwo |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Certyfikaty | GS, CE, EMC, LVD, CB, LFGB, RoHS |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa posprzedażna | Bezpłatne części zamienne |
| Usługa OEM | Wspierane (przystosowanie logo i pudełka kolorowego) |
| Port | Ningbo |
8 l dużych pojemności dla całej rodziny
8 w 1 wielofunkcyjny zastępuje wiele urządzeń kuchennych
Ekran dotykowy LED z podgrzewką do precyzyjnego gotowania
Olej mniej zdrowe smażenie z szybkim krążeniem powietrza
Efte nieprzylepna powłoka łatwo czysta trwała powierzchnia
Rodzinna kolacja: 8 litrów frytek dla 6 osób
Zdrowe przygotowanie posiłków: pierś kurczaka bez oleju
Piekarnictwo w weekendy: pieczenie warzyw i pieczenie deserów
Szybkie przekąski: Odwodnione owoce dla zdrowego smaku
Home Entertaining: grill appetizers bez dymu